O nas

O nas

WGN Nieruchomości w Elblągu to biuro nieruchomości należące do największej sieci biur w Polsce. Ponad 100 biur zlokalizowanych w całej Polsce !

Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań i domów, lokali użytkowych, gruntów i działek a także luksusowych mieszkań i apartamentów. W 2020 roku nasza sieć była obecna przy ponad 9000 transakcji.

Bogate doświadczenie zdobyte przez 30 lat pracy w tej branży sprawia, że potrafimy wydobyć pełen potencjał danej nieruchomości przez to transakcja jest korzystna dla obu stron. Wyróżnia nas indywidualne i uczciwe podejście do klienta, właśnie dlatego każdego dnia jesteśmy doceniani przez naszych klientów. Nie zapominamy o tym, że naszym priorytetem są Państwa cele.

Aby zapewnić jak największy komfort dla naszych klientów, realizujemy nasze usługi kompleksowo. Nasi klienci mogą skorzystać z wielu możliwości współpracy:

-doradztwo finansowe- współpracujemy z największymi bankami hipotecznymi w Polsce tj.: Mbank, PKO BP, PEKAO SA, Santander, Alior Bank, BGZ Paribas oraz wiele innych. Sprawdzimy zdolność kredytową oraz pomożemy w otrzymaniu kredytu hipotecznego całkowicie za darmo. Szukamy rozwiązań tak aby nasz każdy klient miał jak największe szanse otrzymania kredytu. Mamy 18 letnie doświadczenie w bankowości.

-pomoc prawna w zakresie sprzedawanych nieruchomości (radca prawny, notariusz, rzeczoznawca) – pomagamy w pełnej obsłudze prawnej, przygotowania dokumentów dla notariusza z urzędów miasta czy gminy, spółdzielni i wspólnot, urzędów skarbowych, umówienie spotkania z notariuszem, obecność na nim, aby umowa została w pełni dopełniona.

-profesjonalne sesje zdjęciowe – nasz profesjonalny fotograf chętnie odwiedzi Państwa nieruchomość i przygotowując Państwa nieruchomość, zrealizuje sesję zdjęciową.

-skup mieszkań za gotówkę – spieszysz się ze sprzedażą ? Potrzebujesz pilnie gotówki ? Kupimy Twoje mieszkanie, rozwiążemy Twój problem, nie zależnie czy potrzebujesz środków na zakup nowego mieszkania, czy masz zadłużenie w spółdzielni, banku czy komornicze, chętnie pomożemy.

-przygotowanie mieszkania „pod klucz” dla klienta- szukasz mieszkania, nie wiesz jak zrobić projekt mieszkania do remontu ? Nie wiesz gdzie znaleźć ekipę budowlaną ? Pomożemy…kupimy mieszkanie, przygotujemy je pod klucz dla Ciebie !

-Home Staging- aranżacje i projektowanie wnętrz,

-zarządzanie najmem lokalami mieszkalnymi - nie masz czasu zajmować się swoim mieszkaniem na wynajem, a może chcesz kupić nieruchomość pod inwestycję i nie wiesz którą i dlaczego wybrać – zadzwoń do nas, umów się na spotkanie, a my pomożemy !

Nasz zespół to ludzie z pasją, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz wprowadzają nową jakość na rynku nieruchomości w Elblągu. Nasi agenci chętnie spotkają się z Tobą, poświęć nam około godziny na spotkanie, a my przedstawimy strategię współpracy z naszym biurem.

Zapewniamy bezpieczną i szybką transakcję, zapraszamy do współpracy.


dlaczego my oprócz agencji nieruchomości posiadamy szeroki wachlarz usług mający na celu pomóc Państwu w pozyskaniu lub sprzedaży nieruchomości