Homestaging

Homestaging

Czy wiesz że dzięki odpowiedniemu przygotowaniu mieszkania możesz zwiększyć szanse na sprzedaż o 20-30%, a cenę zwiększyć 3-5% ? Dzięki nie wielkim zmianom w mieszkaniu możemy doprowadzić do zamknięcia transakcji już na pierwszej prezentacji, a 5%  większa cena to nawet kilkanaście tysięcy więcej dla Ciebie jako klienta. Czym jest home staging ?  To przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu.

Celem home stagingu jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które ma pokreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość i przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę. Jak to wygląda u nas ? Zgłaszasz chęć skorzystania z usługi a nasza projektantka Agnieszka spotyka się z Tobą, omawia zasady współpracy, planowany budżet.

Jeżeli chcesz otrzymujesz projekt oraz listę zmian i zakupów do wykonania, który możesz zrealizować we własnym zakresie. Zalecamy jednak aby Agnieszka po prowadziła go od A do Z i zajęła się wszystkim. Dzięki temu nie będziesz musiał szukać dodatków, a czas poświęcisz na to co lubisz, kiedy nasz zespół zajmie się Twoim mieszkaniem. Zastanawiasz się ile to kosztuje? Cena ustalana jest na pierwszym spotkaniu z projektantką.

dlaczego my oprócz agencji nieruchomości posiadamy szeroki wachlarz usług mający na celu pomóc Państwu w pozyskaniu lub sprzedaży nieruchomości